Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvizsga-díj befizetése...

Nyelvvizsga-díj befizetése hogyan történik?

Figyelt kérdés
nem kellene nekik küldeni valami csekket vagy valamit?(nem átutalással szeretném)
2010. ápr. 12. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész, kitöltöd a jelentkezési lapot, és kérsz egy csekket, merthogy te nem átutalni szeretnél. És azt határidőn belül, amit mondanak, befizeted; az igazoló darabkájával meg visszamész, lefénymásolják maguknak, hogy minden rendben. Ennyi.
2010. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a jelentkezési lapot postán küldtem el Pestre
2010. ápr. 12. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

én is postán küldtem a jelentkezési lapot, és küldtek levelet, amiben megírták, hogy mikor és hova kell majd mennem és mit kell vinnem, illetve egy csekket is küldtek. én csekken fizettem be.

sok sikert egyébként hozzá! :)

2010. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én semmit nem kaptam és menni se fogok mert nem oda kéne ahová jelentkeztem...De azért neked sok sikert kívánok
2010. ápr. 13. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!