Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosin tanultok informatikát?

Orvosin tanultok informatikát?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? (óraszám, téma)

2016. jún. 13. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi PTE-n nem tanulunk, de szerintem lehetőség van rá fakultatív keretek között. Statisztikánk volt csak.
2016. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sotén is csak statisztika van (excelben).
2016. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pte-n fogorvosisoknak sajna van infó.
2016. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. Vagyok.. Lemaradt h heti 1 EA es 1 gyak

Excel, word hasonlok+ biometria

2016. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 14. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben van, potya kredit. Heti masfel ora, word, power point es excel. Ki is valthatod szemeszter elejen egy teszt megirasaval vagy ha van ECDL (azt hiszem igy hivjak) vizsgad.
2016. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DOTÉn valóban van, 3 potya kredit, de beleestem abba a hibába, hogy elfogadtattam ECDL vizsgával, így ugyan a 3 kreditet megkaptam, de egy potya 5öst nem. (Ami pedig megdobta volna az átlagot)
2016. jún. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Asszem van egy orvosi informatika nevű szabvál, de nem tudom mit takar, nem is akarom :D
2016. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!