Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes fakt előtt átnézni az...

Érdemes fakt előtt átnézni az anyagot?

Figyelt kérdés
Kémia és biológia faktos leszek jövőre, és ahogy olvastam, a kilencedikes kémiával fogunk kezdeni. Érdemes nyáron újra megtanulnom, vagy fakton úgyis átvesszük és felesleges lenne? Vagy fakton már csak az emelt szintű kiegészítéseket tanuljuk?

2016. jún. 17. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
MIndig érdemes ismételni, mert az megtérül, de túl sokat ne görcsölj rajta, pihenj sokat a nyáron.
2016. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fakton újra átveszitek, szerintem nem szükséges túlságosan sokat foglalkoznod nyáron a tanulással, pihenj sokat, amíg egyetem előtt megteheted (ugyanis gondolom nem épp könnyű szakot fogsz választani kémia-biosz emelt párosítással).

Max. augusztus végén olvasd át egyszer-kétszer a kilencedikes anyagot.

2016. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyáron pihenj!

Fakton úgyis újra átveszitek az anyagot.

A helyedben csak akkor tanulnék a nyáron, ha rosszak lennének az alapjaim, és fel kellene zárkóznom.

2016. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!