Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el a biosz...

Hogyan kezdjek el a biosz emeltre tanulni?

Figyelt kérdés
Sokan írtátok, hogy már nyáron el kéne kezdeni tanulni, ha jó eredményt szeretne valaki. Előttem az összes közép biosz füzet (mert ugye ezek is kellenek) és az emelt bioszos füzetek. Tanuljam újra mindegyiket egyesével sorba? Ti hogy álltatok hozzá?

2016. jún. 18. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 hónappal érettségi előtt kezdem el tanulni, és meg tudtam tanulni, de nagyon nehéz volt, mert kb. minden hétvégén csak tanultam, miközben ugye más tárgyakból is kellett készülni. Én úgy tanultam, hogy előkerestem az összes eddigi füzetemet és az elejétől mindent megtanultam, plusz a könyvet is hozzáolvastam. Így utólag azt mondom, jobb, ha előbb elkezded. Így nagyban megkönnyíted a dolgod. Érettségi előtt már csak ismételni kell.
2016. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Zárt fb csoportunkban sok segítséget kapsz :)

"biológia érettségizők csoportja

2016. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. júl. 23. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!