Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ket nap mulva erettsegizek...

Ket nap mulva erettsegizek :// (szobeli) segitenetek?

Figyelt kérdés
Ket nap mulva erettsegizek harom hete tanulom a teteleket nyelvtanbol irodalombol toribol megtanultam eleg sokat matek szobelire is keszultem mert jartam tanarhoz viszont infobol is szobelizek es azt csak egyszer van idom elolvasni. Holnap atolvasom meg egyszer az osszes tetelemet de igy is elegge parazok:/ sikerulni fog szerintetek?
2016. jún. 18. 18:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nehez a szobeli?
2016. jún. 19. 11:36
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj már meg...nem értem hogy lehet ennyire parázni. Nem nehéz, a saját tanáraid előtt felelsz, ők is minél jobb eredményt akarnak adni. 3 heti tanulással nemhogy sikerül, ha nem blokkolsz le, nagyon jól fog sikerülni. Leblokkolni meg nem fogsz mert készültél tisztességesen. Egyik haverom semmit nem tanult és átment, igaz egy kis szerencsével. Bennem is volt drukk nyilván, de így fosni ettől az egésztől...
2016. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, menni fog!!
2016. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én csütörtökön érettségiztem, és én is rettenetesen féltem tőle.Alapból is ideges típus vagyok, féltem hogy nem fog eszembe jutni semmi. DE hidd el (én se hittem el senkinek előtte :D) hogy ott eszedbe fog jutni minden amit megtanultál, és a tanárok is segítőkészek lesznek, hisz nem a bukás a cél. Ha tanultál, gond nem lehet. Menni fog, sok sikert! :)
2016. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Hajrá, én is holnap megyek!
2016. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sikerult mindenbol azt huztam amit akartam :D
2016. jún. 20. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!