Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is tiszta depis lesz...

Más is tiszta depis lesz vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Már szó szerint rosszul vagyok mindentől , fáradt vagyok és semmire nincs erő. A vizsgázástól meg már a frász tör ki ráadásul az összes vizsgám szóbeli. És ha esetleg még a vizsgám se sikerülne még motivációm se lesz a következő vizsgámra. Ti hogy élitek túl a vizsgaidőszakot?

2016. jún. 18. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is allig bírom. De mâr csak két nap :)
2016. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó neked, nekem két hét.
2016. jún. 18. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Boti, te vagy az? :D
2016. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán lesz az utolsó szerencsére.. vagy így,vagy úgy,de vége lesz :)
2016. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én teljesen kikészültem az egész egyetemtől szóval....
2016. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hyker1811 ***** válasza:

Nekünk már a hetedik szorgalmi héttől kezdve minden héten volt 1-2 számonkérés valamiből még pluszba, szóval én már kb márciu-április óta minden héten valamire készültem.


Hmm, emlékszem még valamikor márciusban bele akartam kezdeni a Witcher 3-ba, de azt mondtam "áh, majd ha nem kell készülni akkor belekezdek, nem akarom hogy beleszopódjak" és még azóta se tudtam elkezdeni mert minden héten kellett valamit készülni.

2016. jún. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 hyker1811 ***** válasza:

Nekünk már a hetedik szorgalmi héttől kezdve minden héten volt 1-2 számonkérés valamiből még pluszba, szóval én már kb március-április óta minden héten valamire készültem.


Hmm, emlékszem még valamikor márciusban bele akartam kezdeni a Witcher 3-ba, de azt mondtam "áh, majd ha nem kell készülni akkor belekezdek, nem akarom hogy beleszopódjak" és még azóta se tudtam elkezdeni mert minden héten kellett valamit készülni.

2016. jún. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én idegbeteg vagyok teljesen
2016. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem holnap lesz az utolsó vizsgám, De már csak 5 perceket tudok egy huzamban tanulni :D Utána kell 10 perc szünet, agyilag teljesen nulla vagyok.
2016. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem depis vagyok, hanem full ideg...

Annyira elegem van, hogy hétvégén nincs nyitva a könyvtár, túl meleg van a tanuláshoz.

Egyáltalán nem köt le az anyag már, pedig nagyon érdekes, de mivel vizsgázni kell belőle hányingert kapok tőle.


Rosszul vannak kiírva a vizsgaidőpontok, teljes káoszban tudtam csak megszervezni a vizsgáimat, a lehető legrosszabb időpontokra rakták őket. UV héten meg már úgysem tudok magamból egy erős egyesnél vagy gyenge kettesnél többet kipréselni.

2016. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!