Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy szakdolgozat fontos, hogy...

Egy szakdolgozat fontos, hogy műbőr kötésű legyen? Milyen lehetőségek vannak a bekötésre?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én nem szeretném, hogy műbőrbe legyen kötve az enyém. Ezen kívül csak spirálozni lehet?
2010. ápr. 13. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet textil kötés is (pl mint a könyvek borítója)
2010. ápr. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

nekünk fixen meg van határozva aműbőr szine is,meg hogy mi hoova és hogy legyen ráirva,betűtipustol kezdve mindeig...


most amugy nem mind1? ne ezen muljon már,mert te különcködni akarsz...

2010. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem olvasd el az iskolád Hallgatói Követelményrendszerének szakdolgozatra vonatkozó rendelkezéseit, vagy kérdezd meg a Tanulmányi Osztályt! Nekünk kerek-perec le volt írva, hogy fekete műbőr kötés, aranyszínű betűk + még az elrendezés is.

Semmiképp ne csináltasd meg máshogy csak azért, mert nem akarsz műbőrt, lehet, hogy akkor el sem fogadják!

2010. ápr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg, miért nem mindegy?

Magadnak csináltass olyat, amilyet szeretnél, de amit beadsz, az olyan legyen, amit kérnek.

2010. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, majd még meglátom, hogy mi lesz. Van még időm, csak gondolkoztam rajta. :)
2010. ápr. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!