Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárok örülnek egy személye...

A tanárok örülnek egy személyesebb ajándéknak?

Figyelt kérdés

Most végeztem el a középiskolát és van egy-két tanár, akik miatt sokat változtam nagyon pozitív irányban (nem csak tanulás szempontjából), amiről fogalmuk sincs és ezt szeretném valahogy a tudomásukra hozni és megköszönni. Írnék nekik levelet meg talán valami kis ajándékot adnék.

Egy ilyennek örülnének, vagy inkább csak kínos lenne nekik? Tudom, hogy egy tanár-diák kapcsolatban nem biztos, hogy jó a túlzott személyeskedés, de az is igaz, hogy ezután már nem nagyon találkozunk, mert kijártam a sulit. Mit gondoltok?



2016. jún. 19. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy mindenki örül annak, hogy ha másra sikerült pozitívan hatnia, de a köszönetnyilvánítást szerintem mindenki másként éli meg. Szerintem mondd el egy pár szóban, hogy sokat köszönhetsz neki, aztán puszi/kézfogás, meg persze valami kis ajándék, azzal nagyon nem tudsz mellélőni. De persze te ismered, hogy a tanáraid milyen habitusúak, abból azért ki lehet következtetni, hogy minek örülnének.
2016. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.
2016. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Ez egyébként egy olyan dolog, amit nem tudok csak úgy elmondani pár szóban, ezért is gondoltam a levélre.

2016. jún. 19. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne első felindulásodban add oda azt a levelet, nehogy túl szentimentálisra sikeredjen, és olyan legyen, amit kijózanodva már nem vállalnál. A megírás és az átadás között legalább 2 nap teljen el, majd átolvasás. Ha férfi az illető, nehogy szerelmes levélnek tűnjön.
2016. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Utálják. (*Irónia*)
2016. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. jún. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!