Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek mar volt szobeli...

Akinek mar volt szobeli erettsegije es sok tetelt nem tanult meg, annak hogy sikerult? Mihez adnak forrast? Mennyire lehet oket hasznalni? Nagyon felek

Figyelt kérdés

#érettségi #szoblei
2016. jún. 19. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugalom, gondolj arra, hogy úgyis megbuksz. Így indulhatsz az esélytelenek nyugalmával.
2016. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szó szerint semmit nem tanultam. Át se olvastam meg semmi. Az írásbelim nagyon jó lett, teljesen hülye meg azért nem vagyok. A tanárok végig súgtak, a vizsgaelnök szinte bent se volt, mikor meg bentvolt nem is figyelt. Nyelvtanból pl olyan tételt húztam, amiről még az életbe nem hallottam, de a feladat nagyon jól ment, egy kis gógyim azért van, meg a tanár is súgott. Nem kell befosni. Rengeteg forrás van, ott a történelmi atlasz, a szöveggyűjtemények meg az irodalomtörténeti atlasz. Aki ezekkel sem képes (akár 0 tanulással se) legalább a minimum pontokat összegyűjteni, arra nyugodtan lehet mondani, hogy egy marhanagy ökör.
2016. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, aki annyi segítséggel, amennyit szóbelin kap nem tud összehozni 12%-ot, az nem érett. :)


De a kérdésre válaszolva, a barátom összvissz kb. 2 órát foglalkozott a szóbelijével és négyes-ötös lett. Azt mondja, a forrás, a feladat, az atlasz és a könyvek, amiket kapsz nagyon sokat segítenek, csak mesélni kell. Persze a tanártól meg az elnöktől is függ sok minden. De ha tudják a tanárok, hogy most egy ügyetlenke jön, akkor általában megkérdezik az elnököt, hány cukorral issza a kávét :)

2016. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az írásbelid az milyen lett?

(Mert ha jó,akkor nem kell félni)

2016. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!