Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem megbukni?

Brigitte_Eerie kérdése:

Szerintetek van esélyem megbukni?

Figyelt kérdés
A töri írásbelimre úgy mentem el, hogy úgy éreztem, nem tudok semmit, de végül negyvenöt pontom lett. Most ugyanezt érzem a szóbeli előtt is. Van esélyem megbukni? Mennyire van bent a pontot érő válasz a forrásban? Akik szóbeliztek már milyen volt a forrás?
2016. jún. 19. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha minden tételről tudsz vlmit mondani nem fogsz megbukni
2016. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megvan a valószínűsége. Mivel ezt nem mondanám lehetetlen eseménynek hogy bekövetkezzen. Mert szerinted az? Szerintem se!
2016. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulni kellett volna nem pedig sírni. Én az elmúlt kb 2 hétben annyit tanultam amennyit 5 év alatt se. Mert tudtam, hogy ez fontos és olyan opció nem lehet, hogy megbukom. Tény, hogy az írásbelire én se tanultam egy szót se de ott segítettek is nekem mások. Itt viszont egymagad leszel és ha nem rendelkezel legalább minimális tudással a tételről akkor nem biztos, hogy menni fog. 12%-ot pedig el kell érni.
2016. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha csak az a cél, hogy ne bukj meg, nem lesz gond. Ha már térben és időben el tudod helyezni a tételt (ami felkészülés után nem túl bonyolult), már majdnem megvan a minimum szint.
2016. jún. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En egy hete szóbeliztem, toribol a 4 év alatt nem tanultam semmit, és most sem. Az írásbelin 61 pontom lett. Ezt csak a térképről es tippbol. Szobelire szintén semmit nem készültem, egyszer elolvastam minden tételt, de ennyi. Hála Istennek olyan tételt huztam, amihez rengeteg forrás volt, így 60-bol 32 pontot ertsm el. Ami azt jelenti, hogy négyes lett a tori érettségim. Ha nem volna forras nem tudom, hogy mit csináltam volna. Azt is hozzatennem, hogy nekem az összes többi 90% körüli lett, de valamiért a torit mindig is utáltam. Sok sikert, szurkolok. :)
2016. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Azt nem mondanám, hogy nem tanultam, hanem sírtam, szóval nem így kell egyből hozzáállni. Tanultam, csak éppen nem vagyok biztos a tudásomban valamint kiváncsi voltam mások véleményére, hogy könnyen meg lehet-e csinálni.

2016. jún. 20. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!