Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg buktam az egészet,...

Tényleg buktam az egészet, vagy van még esélyem?

Figyelt kérdés
A történet az,hogy egy ideje roppant beteges vagyok, emiatt rengeteget hiányoztam idén a suliból. :( Nehéz volt pótolni, és meg is látszik az év végi eredményeimen (hármas lettem töriből és matekból), és ezek idén már beleszámítanak a felvételibe... Nagyon haragszok magamra emiatt, mind a kettőből próbáltam javítani még az utolsó héten, de nem sikerült. Orvosira szerettem volna menni (járok különórára bioszból és fizikából egy ideje), de mikor itthon megtudták a két hármast, azt mondták, hogy inkább szerezzek valami jó szakmát, és ezért teljesen elment a kedvem :( Buktam már az egészet tényleg? Amúgy kiderült, hogy szörnyű állapotban vannak a manduláim, szóval ha kiveszik őket a nyáron, jövőre nem kell annyit hiányoznom...

2016. jún. 15. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A duplázós pontszámítással ha nagyon jól megcsinálod, meglehet.
2016. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pff... 9-ben 4 tárgyból álltam bukásra, köztük matekból és fizikából. Harmadéves vagyok orvosin, jó átlaggal, nem csúsztam. Ennyit számít, hogy hányas vagy matekból... Lehetőséged van csupán a kémia és biológia érettségid alapján számoltatni a pontjaidat, illetve bármikor lehet felvételizni, nem kötelező rögtön gimnázium után (én is kihagytam két évet és a csoporttársaim legalább fele szintén halasztott vmennyit). Az ég adta világon semmit nem számít, hogy hova jársz suliba és milyen eredményeid vannak. És senkit nem is érdekel egyetemen. Az számít, hogy akarod e és ezért mit vagy hajlandó megtenni.
2016. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!