Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesterképzésre járók titeket...

Mesterképzésre járók titeket támogatnak anyagilag a szüleitek?

Figyelt kérdés
meg lehet oldani szülői segítség nélkül?
2010. ápr. 13. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ...

Engem olyannyira nem támogattak, hogy bár felvettek érettségi után egyetemre levelező tagozatra, halasztottam, és csak akkor kezdtem bele, amikor munkahelyet találtam. Úgy csináltam végig, hogy dolgoztam mellette, nem volt segítségem, muszáj volt a saját erőmből. De biztos van, aki ettől szerencsésebb! :)

Végül is mindent meg lehet oldani, csak akarat kell, meg némi szerencse. Én diákhitelt nem akartam felvenni, így inkább dolgoztam rengeteget.

2010. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem támogatnak, SZERENCSÉMRE!!Másképp nem tudnám elvégezni..Romániában..Aztán ti szerintem anélkül is eltudjátok.
2010. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Amíg a szüleidnél laksz, addíg ez nem nagyon kérdés szerintem. A szülő azért van,hogy a lehető legtöbbet igyekezzen megadni a gyerekének. Ha mi felnövünk nekünk ugyanez a kötelességünk. Amelyik szülő nem segít az nem jó szülő...:( Persze más kérdés ha azért nem segít mert nem tud, vagy nem akar. A nem akar a baj...Pl én októberben elkezdtem a jogosítványt,én is úgy gondoltam hogy milyen jó lenne ha az én tudnám az anyagiakat intézni,de sajnos még nem tehetem meg. A szüleimre számíthattam és megadták nekem. Cserébe sikeres vizsgákat tettem és megvan a vezetői engedélyem.

Visszatérve: sztem a legtöbb fiatal tanulót a szülei támogatják.

2010. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!