Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önköltségesen is kötelező...

Önköltségesen is kötelező évente legalább 36 kreditet szerezni?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem egy ügyintézőt az iskolámban, ő azt mondta hogy nem, de másoktól meg mást hallok, akkor most mi az igazság??

2016. jún. 20. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nézd meg a TVSZ-t. Nem mi járunk oda, nem tudjuk, ott mi a szabály.
2016. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az illető akit megkérdeztem ott dolgozik és ő segít az ügyeink elinétézésben! Akkor ő csak tudja! De akkor nem értem más tanulóktól miért hallok mást...
2016. jún. 20. 18:13
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, nàlunk példàul 3. Félév végére meg kell lennie az 1. Féléves tàrgyaknak és 45 kreditnek.

Ha most szeptemberben fogsz kezdeni és nàlatok is van ilyen rendszer, akkor szerintem nektek 3. Félév végére több kreditet kell összegyűjteni mint 45

2016. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Meg kell lennie különben megszüntetik a hallgatói jogviszonyt, ha àllamis vagy, ha nem.
2016. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez az első évem (fizetős vagyok), és félévkor kérdeztem meg, majd annak tudatában, hogy azt mondta nem kell, nem is törtem magam annyira, hogy meglegyen a 36 kredit. Most viszont megint bizonytalan lettem.
2016. jún. 20. 18:54
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Bocs utcsò hozzàszòlàsomhoz (*)45 kreditnek kell meglennie csak
2016. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De akkor mondja már meg valaki, hogy miért mondta azt az ügyintéző, hogy nem kell? :S Meg lehet én vagyok a hülye de nem is találok ilyen részt a tvsz-ben...
2016. jún. 20. 18:55
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Most komolyan! Jobban hiszel az össze-vissza írogató ismeretleneknek, mint a saját egyetemed/főiskolád ügyintézőjének? Ez nem vall túl bölcs gondolkodásra.

A helyi egyetemi/főiskolai szabályzatok különbözőképp rendelkezhetnek a teljesítendő kreditekről.

2016. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kell, mit nem értesz?

Meg milyen 36?

30 kell összesen, hogy NE rakjanak át fizetősre, ha szeptemberben kezdted, ez mindenhol egységes. 45 kell nálunk, hogy ne b. sszanak ki.

2016. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Még mindig az volna a legbiztosabb, ha belelapoznál a TVSz-be...
2016. jún. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!