Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igazak ezek a szigorítások a...

Igazak ezek a szigorítások a 2017-től megkezdett érettségikre?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy 2017-től törin középszinten sem lehet atlaszt használni. Matekból ún. ritkított függvénytáblázatot lehet használni, amiben kb semmi nincs benne. Valamint idegen nyelvből nem lehet szótárat használni íráskészségnél. Valamint, hogy 30%-tól lesz kettes?


Valahol hallottam ezeket, de nem hiszem, hogy igazak lennének.

Bár eddig már sok szigorítást bevettek: pár éve még 20%-tól volt kettes (most már 25). Most már kell a közösségi szolgálat (nekem közmunka). Meg már van kötelező nyári gyakorlat.



2016. jún. 20. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hallottam, hogy 2017-től törin középszinten sem lehet atlaszt használni."


[link]


"Matekból ún. ritkított függvénytáblázatot lehet használni, amiben kb semmi nincs benne. "


[link]


"Valamint idegen nyelvből nem lehet szótárat használni íráskészségnél."


[link]


"Valamint, hogy 30%-tól lesz kettes? "


- Tudtommal csak a követelmények változnak.


Kötelező nyári gyakorlat meg szerintem csak szakközépiskolában van.

2016. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!