Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyári gyakorlaton nem kell...

Nyári gyakorlaton nem kell dolgoznom?

Figyelt kérdés

Én egy nap kapok egy kb 10 perces feladatot felügyelettel címkéznem kell.

Van olyan aki után mehetek magyarázza, mutatja a dolgokat, nézem hogyan dolgoznak, kisérgetem mindenhova csak ez így napi 8 órában nagyon unalmas. Szoktam kérdezgetni hogy segíthetek e de gondolom csak púp vagyok a hátukon+nem is tudnám csinálni elrontanám.

A nap közepén már csak ülök és nézek ki a fejemből.

Az iskola olyan sok dolgot vár el hogy mit kéne látnom, dolgoznom. Értékelni is kell majd engem: munkateljesítmény, hozzáállás a munkához, elméleti szakmai ismeret stb.

Valakiknek szemet szúrt hogy nem csinálok semmit és hogy így fogok kapni fizetést stb. Mert hogy ők biztos dolgoznak, vagy a saját cégüknél dolgoztattak diákokat.


2016. jún. 23. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj a munka után, tanulj, mutasd és mondd hogy akarod csinálni!!! Az életben nem leszel jó munkaerő, ha azt várod, hogy könyörögjenek.
2016. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt tavaj. Kérdeztük mi, hogy kell-e valamit segíteni, de nem kellett. Megkérdeztük hazamehetünk-e, de azt nem engedték. Három hétig ücsörögtünk ott, a nagy semmiért
2016. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem 4 hét. Igazábol leszarom.

Elég lenne bent lenni délig addig még tudnak mutatni ujat de utána már szenvedek.

Csak ugye papiron ugy jön ki a 160 óra...

2016. jún. 23. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom, hogy olyan területen tanultok, amit ennyire leszartok. Ennek a lényege nem az lenne, hogy ti odamentek segíteni annak, aki amúgy benne dolgozik és pontosan tudja, mit kell csinálnia. Hanem az lenne a lényege, hogy talpraesetten (!) tanultok, akartok, törekedtek és mutatjátok, hogy veletek érdemes foglalkozni. Az ilyen hozzáállás azt eredményezi, hogy papírral a kezedben sem lesz munkád. Kivéve annak, aki ilyenkor tanult, kapcsolatokat épített ki, energiát fektetett bele, mert annak lesz kinek szólnia, ha melót keres. Sőt, van, akinek a végén fel is ajánlják, hogy maradjon. Nem véletlenül. De nem ti lesztek azok, mert váza már van, ami eláll a sarokban.
2016. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!