Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap megyek szóbelizni es...

Holnap megyek szóbelizni es rettenetesen izgulok. Mindig utaltam szoban felelni es most úgy érzem semmit nem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól felek hogy majd ott elajulok vagy teljesen leblokkolok es semmit nem tudok majd mondani.Annyira ideges vagyok már ma hogy enni sem tudtam.(Igen tudom nagyon rossz es nem szabad,de egyszerűen ennyire stresszelos vagyok)

2016. jún. 23. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Javaslom Paul McKenna hanganyagát. Lazulj el, és hallgasd meg, sokszor, akár vizsga előtt is! Nyugalom!!!! :)


https://www.youtube.com/watch?v=13ZggEHvTJE

2016. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. jún. 23. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én is az vagyok...


és tegnap érettségiztem (csak angol)


úgy képzeld el kedd 7-tól nem ettem semmit (érettségiig), és ráadásul úgy állítottam be a szóbelire hogy csak 30 órát tudtam aludni.

(lefeküdtem este kilenckor, és azt észleltem, hogy csak forgolódom meg nézem a falat... úgyhogy inkább felkeltem és angoloztam...)


amikor be kellett mennem vizsgázni annyira elhagyott az erőm, a lábamon alig bírtam állni... de nem ájultam el

(ja és én is azt mondtam: ha a mai napon nem ájulok el akkor soha)


hát igazából lehet hogy most neked ezzel nem tettem jót hogy leírtam... de legalább látod hogy nem csak te vagy így!


(ja és én is mindig is utáltam szóban felelni)


Akárki aki tud valami tippet ez ellen kérem segítsen nekünk!

Előre is köszönjük! :)

2016. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az a 30 óra

30 perc akart volna lenni :D


Tehát fél órát ha aludtam..

2016. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet en sem alszom tobbet,de legalabb tul vagy rajta gratulalok!
2016. jún. 23. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos, jól vagy már?
2016. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia! Remélem már minden rendben és már azt mondod, hogy nem is volt ez olyan vészes 😃 Én egy hete voltam szóbelin és még mindig alig hiszem el!
2016. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tul vagyok rajta hala égnek :) es sikerültek,bar amikor kijöttem úgy ereztem mennyire rossz volt es kiderült hogy jobb lett mint gondoltam.
2016. jún. 24. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök jó! Gratulálok! :) Most már lazíthatsz! :)
2016. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!