Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » így átmenni egyik iskolából a...

így átmenni egyik iskolából a másikba lehetséges?

Figyelt kérdés
szakiskolába járok most lett vége az első évemnek viszont rájöttem hogy nem akarom ezt csinálni .. ilyenkor át lehet menni gimnáziumba anélkül hogy újra kéne járnom a 9. évfolyamot? (nem buktam, jó jegyeim voltam)
2016. jún. 24. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor persze, lehetséges az iskolaváltás, de hogyha vanak olyan tárgyak, amelyek a kiszemelt iskolában vannak (pl.: valamilyen szakmai tárgy), akkor abból lekell vizsgáznod, hogy egy szinten légy az ott lévő diákokkal.
2016. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az összes gimnáziumi tárgyból osztályozó vizsgát kell tenned, mivel nem érettségit adó képzésen voltál. Ehhez előbb el kell menni a választott gimnáziumba, hogy egyáltalán fogadnak, ha igen, akkor kiadják, hogy miből kell vizsgáznod. Ez akár lehet 8-9 tárgy is, amiből augusztus végén kell vizsgáznod. Én ugyanezt csináltam anno, nekem sikerült, de nagy vállalkozás. Azt az opciót is tartsd szem előtt, hogy mi lenne, ha újrakezdenéd a 9. osztályt - már gimnáziumban. Sok sikert!
2016. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!