Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Januarban toltom a 18at. Ki...

Januarban toltom a 18at. Ki szeretnek iratkozni az iskolabol. Ez lehetseges?

Figyelt kérdés
Januarban leszek 18 es ki szeretnek iratkozni az iskolabol minel hamarabb.. viszont nem vagyok mar tankoteles.. ezt egyedul is megtehetem vagy szulo kell hozza? A masik kerdesem. Hogy bekes megyeben tud valaki esti gimnaziumot? Mert ott szeretnem majd elvegezni az erettsegit! Koszonom!
2014. nov. 3. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már középiskolában tanulsz akkor inkább kérj tanácsot az iskola igazgatóságán/titkárságán hogy abban az intézményben van e más lehetőség.Ha egyébként is érettségiznél ebben a tanintézményben akkor NE hagyd abba...utólag nehezebben szánod rá magad.

2014. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:

"viszont nem vagyok mar tankoteles"


Az attól függ, hogy mikor kezdted a középiskolát

2014. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán a legokosabb és legérettebb ötlet abbahagyni a tanulást...Hidd el,nem menő és érettségi nélkül-sőt,még csak annyival se nagyon-nem fognak sehová felvenni,max csak alkalmi munkára. Szerintem ez gáz...Én 31 leszek,de 7 éves korom óta sosem hagytam abba a tanulást,még munka mellett sem. Manaspág hidd el,már a diploma sem elég magában,azzal sem tudod le végleg a dolgot. Mennyi lenne még hátra a rendes nappali érettségihez? Nem érné meg inkább maradni szerinted? Ennyi áldozatot azért illene bevállalni a jövőd érdekében. A másik,ha csak egy estid van,nem valószínű ,hogy tanultabb partnert fogsz magad mellé kapni. Egyrészt színvonalnak is gáz,másrészt két alkalm,segédmunkás vagy csak szimplán minimális jövedelemből hogyan fogsz családot alapítani? A hitel nem megoldás! Gondold át,sok sikert kívánok!
2014. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!