Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "életképe...

Szerintetek mennyire "életképes" szakokat jelöltem be?

Figyelt kérdés

Igazságügy (később kriminológia)

Tanító

Óvodapedagógia


Igazságüggyel ellehet helyezkedni?


2016. jún. 27. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Igazságügyről nem tudok véleményt mondani. Tanító, Óvodapedagógia.. Hát nem is tudom. Egyikkel sem fogsz tudni a későbbiekben bankot robbantani, a fizetés ugyanis nem túl magas. Ameddig van gyerek, addig nyilván szükség van tanítókra és óvodapedagógusokra is, és talán még nem is lehetetlen elhelyezkedni velük, valamint szép szakma, ugyanis gyerekek között dolgozhatsz. De én inkább a tanári pályát javasolnám, 5 éves, egyetemi képzéses kereteken belül. Ugyanis jobb ha olyan diplomát kapsz amivel már középiskolában is tudsz tanítani, semmint egy olyat amivel csak általánosban.
2016. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igazából épp az igazságügy érdekelt volna mert ezt jelöltem meg elsőnek.

Nagyon tetszik, és nagyon vonzz a jog és a jogi pálya valamiért.

2016. jún. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!