Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak en szenvedtem ennyit a...

Csak en szenvedtem ennyit a matematikaval annak ellenere, hogy elvileg nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés

Kilencedikes voltam iden gimnaziumban. Szerencsere nem buktam meg, de vert izzadtam a matekert. Magantanarhoz jartam, ahol osszesen 15(!) orat keszultem egy full egyszeru fuggvenyes ropdolgozatra. Termeszetesen nulla pontot produkaltam, ahogy szinte minden masom is 1-es lett. Egyedul az mentett meg, hogy a tanar nagyon joindulatu volt, latta rajtam, hogy nagyon kuzdok, es szabalyok felmondasaval konyoruletbol atengedett. De ez igy nem fog menni :( nagyon felek, hogyan fogok en igy leerettsegizni, sot egyaltalan eljutni addig, hiszen nem lehet mindig kegyelemkettesekert sirni. Es sajnos mas iskolakban is ugyanez a tananyag. Max a szakmunkaskepzokben nem az, de oda meg nem akarok menni, mivel alapvetoen nem vagyok full gyenge kepessegu, a tobbi targybol le tudnam tenni a vizsgakat.

Voltam diszkalkulia teszten is, de negativ lett, tehat ez sem lehet a baj. De megis a matek teljesen kikeszit, minden eromet raforditottam, igy sok mas targybol is gyengebb eredmenyt ertem el :(

Vannak itt esetleg olyanok, akik jok bizonyos targyakbol vagy akar az osszesbol is, de a matematika sehogy sem megy nekik? Ti hogyan oldjatok ezt meg, hogyan elitek evrol evre tul?



2016. jún. 29. 00:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon-nagyon rossz tanárod van, ha nem halad veled jobban, ha egyedül vagy. Ne költs rá több pénzt.
2016. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hat sajnos lehetseges, bar nem tudom :( o mar a masodik, mivel az elozonel sem volt semmi eredmeny (es meg rem draga is volt). Felek, hogy egyszeruen a fejemmel (is) van baj, nem vagyok kepes befogadni az anyagot.
2016. jún. 29. 16:27
 13/13 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem inkább a módszerrel lehet a probléma.
2016. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!