Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi-s felvételi ügyben...

Felvi-s felvételi ügyben segítség?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy e-mailt, hogy hiányzik a felvételihez szükséges érettségi bizonyítvány úgy, hogy 3 nappal az előtt töltöttem fel. Akkor azt írta ki a felvi, hogy továbbítva feldolgozásra. Tegnapi e-mailt ezért sem értettem. Ma feltöltöttem még egyszer az érettségi bizonyítványt és akkor még a továbbítva feldolgozásra státusza volt mindegyikek de délután már az első két csatolt dokumentum (érettségi+év végi bizonyítványok) előtt a feldolgozás alatt a harmadik pedig a továbbítva feldolgozásra státuszt kapta. A formátumot ellenőriztem. Komolyan kell venni az e-mailt, más is kapott mert gép küldi ki? Lehet az az oka, hogy utolsó pillanatra hagytam a feltöltést? MI ilyenkor a teendő?

2016. jún. 29. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is kaptam hasonlót körülbelül egy hónappal ezelőtt. Azt írta, hogy nem volt megfelelő a bizonyítvány. Zsörtölődtem is, hogy írhatja ezt a rendszer, aztán megnéztem, és rájöttem, hogy egy év lemaradt a képről, így újra feltöltöttem a fájlt úgy, hogy immár mind a három szükséges évet magába foglalta. Egy ideig feldolgozás alatt-ot jelzett, majd elfogadta pár napon belül.

Mindenképp nézd meg a feltöltött képet, akár többször is, és vedd fel a kapcsolatot a felvi.hu-val! Írj nekik, vagy hívd fel őket a problémáddal kapcsolatban!

2016. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell komolyan venni. Lesz majd értesítés magában a felviben, ha tényleg baj van a bziddel. Csak azért kaptad meg, mert nem futott még be hozzájuk a dokumentum. Nyugi :)
2016. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyugtassatok meg ugye tanulmányi pontokhoz elég az utolsó két év amennyiben a választott tárgyakat utolsó két évben tanultam?
2016. jún. 29. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég. :)
2016. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor elég!

Nekem volt gondom ezzel, mert biológiát nem az utolsó kettőben, hanem az utolsó előtti kettőben tanultam... :)

2016. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!