Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdélyben élő magyar vagyok...

Erdélyben élő magyar vagyok és most érettségizem. ( úgy-e muszáj román nyelvből is ) Valami módon lehet latolgatni, hogy mi lesz a román érettségi vagy van valami rendszeressége vagy vannak esélyesebb művek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 30. 14:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy Erdélyben lakom, ami jelenleg Romániához tartozik :( ! Szóval nincs választási lehetőségem, hogy érettségizek román nyelvből vagy nem, mert kötelező !
2016. jún. 30. 15:27
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi nem ismerjük a román rendszert, úgyhogy nem tudunk válaszolni a kérdésedre.
2016. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Reménykedtem, hogy hátha kerül még romániában elő magyar ember az oldalon. :) Csak nincs máshol ahol kérdezni, mert ha román oldalon kérdezek és a kérdésben vannak helyesírási hibák akkor már egyből mindenki ócsárol és szívat.
2016. jún. 30. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
A vizsga reggelén húzzák a tételt (sok tétel közül), majd közlik minden vizsgaközponttal. Tehát nem lehet előre tudni; csak a vizsga kezdetekor derül ki, hogy mi a tétel.
2016. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, csak kár, hogy nincs semmi logikája, hanem húzzák. Csak a városban van egy tanár akit beválasztottak az ország 10 legjobb tanárai közé és vannak kapcsolatai is. Ő is és mindenki a környéken azt mondja, hogy 4 lehetséges műből írunk. Csak nem tudom, hogy van-e valós alapja az egésznek és, hogy ők honnan tudhassák ... Mondjuk ebben az országban minden nagykapunak van kiskapuja is ....
2016. jún. 30. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az off miatt, de nagyon érdekel, hogy nálatok mik a kötelező érettségi tárgyak. Igaz, hogy matekból nem mindenkinek muszáj ?
2016. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azoknak kötelező matekből, akik reál profilú középiskolát végeztek. Humán szakosoknak a történelem kötelező.
2016. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!