Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi távoktatás tagozaton...

Érettségi távoktatás tagozaton járt valaki? Melyik suliba?

Figyelt kérdés
Vidéken lakom (somogyban).Gyesen vagyok itthon és nem szeretném elvesztegetni az itthon töltött időmet.Bejárni nem igazán tudnék. Az érettségit nagyon szeretném megszerezni.Ha valaki járt valahova igy az legyenszíves leírni sokat segítene!Előre is köszönöm!!
2016. jún. 30. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy van ilyen? Soha nem hallottam még ilyenről.
2016. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több ismerősöm is járt így, hogy minden második szombaton voltak csak órák, úgyhogy érdemes keresgélni - konkrét sulit sajnos nem tudok ajánlani, mert amiről én tudok, az tőled nagyon messze van:(
2016. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
felgimi.hu Ide járt a fiam és le is érettségizett. kb. havonta egyszer járt be szombaton.
2016. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a suli Budapesten van. Ti milyem messze laktok tőle? Könnyű volt bejárni?
2016. júl. 4. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!