Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy vidéken 445 fölé megy a ponthatár orvosin?

Figyelt kérdés

Nagyon félek :D


Erős gimibe jártam, és ott is nagyon jók lettek a pontok. Tudom, hogy elég könnyűek voltak az érettségik és rettegek, hogy iszonyatosan magasak lesznek a ponthatárok. Itt is olvasom, hogy a legtöbb ember ilyen 470-et ír.

Nekem kicsit több van mint 445 szóval kérlek nyugtassatok meg, hogy ha a sote-ra nem is, de Szegedre vagy Pécsre csak elég lesz.



2016. júl. 1. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Kizártnak tartom.
2016. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Én is Szegedre jelentkeztem, 446 ponttal. Csak egy pár gyors dolgot említenék:

1 - Az, hogy ennyire könnyű volt az érettségi, relatív. Minden évben vannak olyan geek-ek, akik megírják 510 pontra, meg vannak olyanok, akiknek nagyon nehezen jön össze a 420 is, ezen felül rengeteg olyan, akiknek sokkal kevesebb. Az érettségi max annak könnyű, aki tanul rá, én olvastam elég sok más véleményt is.

2 - Nagyon sokan nem orvosira adják be a kémiát vagy a bioszt, vagy egyiket sem.

3 - Azok a fotelsámánok, akik itt újságolják, hogy woohoo, nekem 498 pontom van, hidd el, ők vannak többségben, 420-430 alatt nem nagyon láttam ideírni senkit, pedig milyen érdekes, több ezren jelentkeztek az orvosikra összesen.

4 - A jelentkezők száma befolyásolja inkább a ponthatárt (persze az utolsó felvehető ember pontja, de most ha ettől eltérünk és átlagolunk, akkor inkább ez, mint az érettségi "nehézsége")

5 - Bőven elég lesz. :)

2016. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
nem
2016. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Elképzelhetőnek tartom akár a sote-t is, de a kettő közül valamelyik biztosan meg lesz 😉 egyébként pedig én bőven elégedett vagyok a 402 pontommal, 1 emelttel, igaz nekem tanárira csak 305 pont kell hivatalosan, szoval nyugi, nem minden idén érettségizőnek van 470 pontja 😃
2016. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
85%
és 456 elég lenne mondjuk pécsre? :D én is izgulok mert jókat írtak, de azért ennyien nem és ennyire jókat hogy ez lenne az általános
2016. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, kizártnak tartom, hogy idén a pontok orvosira sokat fognak emelkedni, az én felkészítő tanárom is érettségiztetett idén emelt bioszból - kémiából és nála biológiából 1-ember lett 90% felett a 18- ból , akiket ismer azoknál is általánosságban kb 1-3 embernek volt 90% felett , a legtöbb emelt biológia erettsegi 4- lett vagyis 60%-alatt. Én összességében körülbellül egy max 4-7 pontos emelkedésre számítok ha nagyon nagyot akarok mondani , de szerintem annyi sem lesz ! Egy SOTE ÁOK-ra szerintem egy 440 pont elég lesz , aki az felett van pedig szerintem biztosan be fog kerülni!:)

Tökéletesen megértelek titeket, hogy ennyire izgultok, ez teljesen normális , hiszen mindannyiunknak rengeteg időnkbe, erőfeszítésünkbe volt ez az időszak , de itt sokan csak hülyeségből beírják , hogy 90+ eredményük lett, ebből kb a negyedének a fele sem érte el azt a szintet!:)

Mindenkinek kitartást , ebben a hónapban minden kiderül, és csak pozitívak legyetek ;)

2016. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Na igen vannak akik bekamuzzák hogy jókat írtak de pl az én iskolámban legalább 20 ember van aki 90 fölötti bioszt írt és a többinek is 80-90 közötti szóval tényleg vannak bőven akiknek jól sikerült azért :)
2016. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, ne ijesztgess :S


Megpróbálok nem rástresszelni, de nehéz, mert ez az amit végre igazán szeretnék.:)


Szurkolok nektek:)

2016. júl. 2. 18:20
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok :) Bocsi nem azért mondtam hogy rástresszelj csak gondoltam megvédem magunkat :) De ettől én se hinném hogy 445 fölé menne a ponthatár legalábbis vidéken biztosan nem max Pesten.
2016. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
20 ember 90 feletti biosszal egy adott suliból? Nálatok mindenki kiraly és orvos akar lenni, mi? Na, az ilyenekről gondolom hogy messziről bűlik, bocs.
2016. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!