Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS felvi segítség! Miért nem...

SOS felvi segítség! Miért nem fogadja el az új szak felvételét?

Figyelt kérdés

Ma van 5. napja, hogy fel akartam venni az egyik szakom fizetős párját, de a kérelem még mindig feldolgozás alatt áll. Már írtam nekik e-mailt, de nem válaszoltak még.

Bele fog vajon férni az időbe még a sorrendmódosítás is?

Valahol olvastam, hogy 2-3 nap míg felteszik a listámra az új szakot, de már majdnem 1 hete semmi nem történt és kezdek izgulni.



2016. júl. 2. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
várj még. Nem 2-3 nap lesz ez sajna.Én is kb 10 napot vártam, ha nem többet mire sikerült feldolgozni
2016. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát az nagyon nem lesz jó, ugyanis 10 nap múlva lejár a határidő és addig még sorrendet is kéne változtatnom:(

Azért köszi a választ.

2016. júl. 2. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ők sem hülyék, nyugodj meg, minden rendben lesz. Csak ilyenkor rengeteg az ügyintézők dolga, ezért lehet, hogy késlekednek egy kicsit, de lesz időd változtatni is.
2016. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ebben bízom, elvégre mi értelme lenne akkor a határidőnek:D
2016. júl. 2. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!