Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű kémia érettségire...

Emelt szintű kémia érettségire melyikből jobb tanulni?

Figyelt kérdés
Elég csak a 11-12 es közép es emelt erettsegire keszitő tankönyv, vagy szükséges előtte külön a 9(altalanos kemia), 10(szerves kemia), 11(szervetlen kemia)... es csak utana az: emelt....tankönyv? Hozzateszem a nularol kellene kezdenem! Szerintetek mivel kezdjem, es hogyan haladjak? Remelem erthető a kerdes, a helyesirasert bocsi! ;)
2016. júl. 3. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A tanárok azt szokták mondani, hogy az érettségire felkészítő kevés, pedig igazából abban rengeteg dolog van, ami az évfolyamos kötetekből hiányzik (igaz, azokban meg vannak dolgok, amik meg az érettségire felkészítőben nincsenek benne - de elsősorban "csak" olvasmányok meg ilyenek... meg az inkább "szájba rágós"). Én mindkettőt használtam, de az évfolyamos köteteket csak átolvastam, "tanulni" a felkészítőből és a Villányi-féle felkészítőből (és persze az Ötösöm lesz... példatárból) tanultam.
2016. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!