Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Semmelweis Egyetem kollégiumok?

Semmelweis Egyetem kollégiumok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon úgy néz ki, hogy jövőre a Semmelweis Egyetrm Általános Orvostudományi Karára fogok járni. Szeretnék kollégiumba menni, annak már utánanéztem, hogy milyenek vannak, illetve hogy a Hársfa az a szakkoli. Elég elitnek tűnik, valóban az?

Leginkább a Hársfával szemezek, de érdekelne milyen a többi is. Szívesen fogadok infókat róluk, amik nincsenrk fenn pl Sotepedián, de leginkább az èrdekelne, hogy vajon jelentkezès előtt körbe lehet járni mindet, vagy vakon nèv és cím alapján kénr bejelölnöm valamit..?

Köszi előre is a válaszokat! ☺



2016. júl. 3. 16:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Jaj elnéztem,bocsi, tehát augusztus 6-án és 7-én (szombat+vasárnap) lesz :D
2016. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én tanulni leginkább könyvtárban szoktam, de erre a Tömő és a Rezső koliszobái valamint tanulói is tökéletesen alkalmasak. Én is otthonülős vagyok, nem egy partiállat, mégis tökéletesen érezem magamat a Tömőben. Eleinte én is féltem ezektől a partis dolgoktól, de ezek a kollégiumok tényleg nem bulizó emberektől zengenek állandóan. A másik félelmem a fürdőszoba volt. Hát nem ötcsillagos, de elég gyorsan meg lehet szokni. A konyha nem csillog-villog, de a kis egyszerűbb sütés-főzéseket meg lehet oldani. Amire számíthatsz, az nem egy ötcsillagos szálló, de mindenféleképpen egy olyan hely, ami kellemes, gyorsan meg lehet szokni és be lehet illeszkedni. A Tömő és a Rezső között az a legnagyobb különbség véleményem szerint, hogy a Tömőben van csap a szobában, míg a Rezsőben nincsen. Ami nekem még szimpatikus volt, hogy a Tömőben ismeretlen random emberek is mosolyogva köszönnek a folyosón, míg a Rezsőben gyakran a szomszéd sem akart megismerni.

Sok sikert az egyetemen! :)

2016. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hány ponttal vettek fel?
2016. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez szeptembertől teljes mértékig mindegy lesz. Mindenki tiszta lappal indul és egyáltalán nem a felvételipontszám szerinti rangsorban fognak az emberek teljesíteni.
2016. aug. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!