Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy egyetemi kollégium havonta?

Figyelt kérdés
Pécsi kolik érdekelnek jobban, mert oda fogok járni. Viszont egyiknek se találom a honlapját, vagy bármit ahol írnák. Pontosan mikortól és hogyan lehet jelentkezni?

2016. júl. 6. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
10 korul
2016. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ, állami vagy önköltséges képzésre fogsz járni, illetve attól is, hogy 2 vagy3-4-5 ágyasban akarsz lenni.

Én ugyan Pestre jelentkeztem, ott biztosan drágábbak az árak is, de utánaérdeklődtem.

Állami több ágyas: 16ezer

Állami 2ágyas: 18ezer

Önköltséges több ágyas: 28 ezer

Önköltséges 2 ágyas: 30 ezer


Szerintem vidéken mondjuk 5-5ezreket vonogass le és kb megkapod az árát, de ez csak az én gondolatom. Hívd fel a sulit, lehet érdeklődni a kolikról, az elhelyezésekről. :)

2016. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És mennyiből éltek egy hónapba?
2016. júl. 6. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
adsz egy százast és nálam aludhatsz. van egy kis szakadt heverőm, koszos van de nem baj
2016. júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!