Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik első félévben az...

Hogy működik első félévben az egyetemi órarend összeállítás?

Figyelt kérdés

Bge kvik-re fogok járni szeptembertől, és érdekelne, hogy első félévben az órarendet nekünk kell összeállítani vagy megcsinálják helyettünk? Hogy megy ez?

Sajnos nincs egyetemista ismerősöm, így senkitől nem hallottam még semmi biztosat.


2016. júl. 6. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már két helyre is jártam, első félévben mindkét helyen megcsinálták. Mivel első félévben a tanulócsoportokat is központilag osztották be, semmi választási lehetőségünk nem volt, legfeljebb a kötelező torna típusát és idejét választhattuk ki, minden más kötött volt.

Beiratkozáskor betereltek egy számítógépes laborba, és a kezünket vezetve pontról pontra kellett követni az utasításokat, hogy mit hol jelöljünk be, a tárgyakat meg már automatikusan felvették helyettünk.

Második félévtől lehetett "önállósulni",ami az órarend összeállítását illeti:))

2016. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, remélem nekünk is segíteni fognak még:D
2016. júl. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!