Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE-GTK pénzügy és számvitel...

SZIE-GTK pénzügy és számvitel alapszakon hogyan történik az órarend összeállítás? Készen kapunk? (tavalyinál láttam egy összeálíltást) vagy nekünk kell összeállítani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én SZIE-GK-s vagyok, de sztem mindenhol egyforma a szitu, te állítod össze, vannak a kötelező tárgyak, majd látod melyik az a neptunban, és vannak a szabadon választhatók. Aztán az utolsó félévre meg csak azt veszed észre hogy mindenki máshol van mint te, mert pl nem sikerültek az egyes tárgyak nekik, egyénenként más. Úgyhogy emiatt nem tudnak fix órarendet adni.
2010. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a SZIE-GK-ra fogok menni szeptembertől. Nem ezt jelöltem meg elsőnek, de ide vettek fel. A vállalkozási szakirány mit jelent? Ezzel nem dolgozhatok pl. egy bankban? Vagy mi a különbség a pénzügyi szakirányhoz képest?
2010. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De ezzel is mehetsz bankba. Annyival különbözik hogy a diplomádba a te szakod lesz írva, míg a pénzügyesnek meg a pénzügy, mert 80, ha nem 90%ban megegyeznek a tárgyak. Viszont vállalkozói szakiránnyal sokkal több helyen el tudsz helyezkedni. Meglátod jobban jársz majd ezzel.
2010. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi a választ akkor így már megnyugodtam.
2010. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pótfelvételiztem a SZIE-GK pénzügy és számvitel alapszakra(levelezősre), akinek van kedve ismerkedni írjon privi üzenetet.:)
2010. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!