Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes egyetemen érettségi...

Érdemes egyetemen érettségi előtt azokból a tantárgyakból, amelyek érettségi tárgyként az adott szakon beleszámítanak a pontszámba?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érthetően ha kérhetem.
2016. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogyha pl. mérnök lennék ahol matek és fizika az érettségi tárgy, akkor érdemes a BME-n matek-fizika érettségi előkészítőre járni vagy fölösleges?
2016. jan. 6. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire erősnek érzed a tudásodat. Ha jó iskolába jársz, és egyből emeltezel, akkor szerintem felesleges.
2016. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az egyetemek által szervezett előkészítők az én tapasztalataim szerint nagyon jók és hasznosak szoktak lenni. Ha nagyon jó gimnáziumi tanáraid vannak, emelt óraszámban tanulod, faktra is jársz, akkor is érdemes lehet olyan előkészítőre járni amit az egyetem szervez, mert más nézőpontból, más hangulatban, más interpretációval, mélyebben megérted a dolgokat.
2016. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez megítélés kérdése, ha engem kérdezel, akkor meg nem érdemes. Második egyetemi szakomon vagyok, és sosem éreztem hiányát az ilyesminek.
2016. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!