Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gimi első napjára, ismerkedé...

A gimi első napjára, ismerkedés ill. minden dolog szempontjából adnátok tanácsot? Hogy zajlik az első nap? Mire számítsak, milyen lesz?

Figyelt kérdés
Könnyen ismerkedek ami ugye alapból előny.De az osztályomból senkit nem fogok ismerni.Kitűnő tanuló vagyok de így is félek ,hogy ha órán elrontok valamit kinevetnek-e..elég közvetlen,kedves vagyok és könnyen barátkozok de mégis nagyon izgulok,hogy valamit elrontok,elhányom magam,eltaknyolok a folyosón,lesznek -e barátaim,mit vigyek magammal stb?Tudnátok tanácsokat adni?Előre is köszi mindenkinek!14/L

2016. júl. 14. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első nap eleve ismerkedős nap volt. Az órák többségén bemutatkoztunk, elmondtunk, hogy melyik iskolából jöttük, mit szeretünk csinálni, stb.

Én nem ismerkedem könnyen, mégis lettek barátaim. Ne izgulj, menni fog :)

2016. júl. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha könnyen barátkozol, az tök jó :) Nem lesz semmi gond, ne aggódj. Add magad és legyél nyílt, barátkozós :)

Az, hogy mit vigyél magaddal, az attól függ, hogy hány napra mész.

Kezdésnek: ruhák, fehérmenű, törölkező, papucs, tusfürdő, piperecuccok (mint pl. dezodor, fogkefe, fogkrém stb.), töltő, innivaló, nasi meg kaja (bár pizzát szoktak rendelni, de nasit vigyél, hátha megéheznél mégis). Ha ott alszol hálózsák+kispárna vagy ágynemű+lepedő. Esetleg toll, zseblámpa. Szóval azok a dolgok, amiket használ aznap :)

És nem, nem fogod elhányni magad a folyosón :D

2016. júl. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a normális válaszokat,most már picit megnyugodtam :)
2016. júl. 15. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasonóképp érzek, mint te. Senkit se ismerek, mindig négyes-ötös tanuló voltam, de féltem attól, hogy ha elrontok valamit, kiröhögnek és szívatnak. Ráadásul az osztályom is utált, nem fogadtak be, az osztályközösség "társadalmának" szélén egyensúlyoztam.

A gimivel kapcsolatban viszont úgy döntöttem, teljesen félreteszem a múltam, és tiszta lappal indulok. Ezt javaslom neked is, mert sokkal könnyebb így, hiszen az osztálytársaid nem lesznek előítéletesek veled szemben. Ha szerzel egy igazán jó barátnőt, teljesen jól elleszel a suliban a négy év alatt ;)

2016. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha azt látják hibázol,csak szerethetőbb leszel.Emberibb.Na meg az emberek szeretnek hibázni látni másokat.A hülye azért,hogy kiröhöghesse,az okos azért hogy tanulhasson belőle.Tehát ha hibázol is,fel a fejjel,mindenki téged fog szeretni.Legalábbis nekem az életben eddig ez volt a tapasztalatom ;)
2016. júl. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én jártam rossz helyre de nálunk nem röhögtékki azt aki hibázott...aki osztályfőnőkiórán kiejtette a füves zacsit a zsebéből azt kirőhögtük.

Barátaim is letteknpedig nem vagyok aza nagyon mindenkivel haverkodó típus.

Mit vigyél:én egy tollat és egy sima füzetet vittem,abba felírtam,hogy melyik tanár mit kér/enged órára (ceruzák,füzetek,stb).


Ja és készülj a gólya beavatásra:ami vagy szivatósan viccesen vagy szivatás de keményen.

2016. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!