Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális dolog az, hogy valaki annyira el van foglalva az egyetemi vizsgáival, hogy egy hete nem érdeklődik valaki iránt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lájkolgatni van ideje. Tényleg rengeteget tanul otthon, azt tudom. Nem tudnám könnyen elfelejteni és ejteni, de lehet, hogy jobb lenne a további lelkisérülések elkerülése érdekében? Eddig minden srác írt naponta, akikkel ismerkedtem, igaz, ők azok a jó értelemben vett papucsok voltak, de nem tudom elképzelni, hogy ha valaki valakinek tetszik, akkor kibírja egy hétig nélküle. Pedig már tisztáztuk, hogy kedveljük egymást.

2016. jún. 7. 19:03
 1/7 RRR ***** válasza:
38%

azért ennyi idő alatt biztos tudott volna egy pár percet rád is szánni


tehát nem az

2016. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem normális dolog. Pusztán felüdülésképpen is, mondjuk két tétel között fölhívhatna, vagy üzenhetne neked, hogy "mi van veled, hogy vagy, hiányzol stb." Itt valami nem stimmel. Pardon, de annyira nem lehetsz fontos neki...
2016. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A legutóbbi találkozónkat én mondtam le, aztán pár napra rá rákérdeztem, hogy mikor tudnánk leghamarabb találkozni megbeszéltük, hogy majd találkozunk, mondta, hogy mikor fog ráérni valószínűleg, de végül semmi nem lett. Rákérdezzek vagy fölösleges ha őt nem érdekli meg én sem egy hétig? Azóta valahogy nagyon visszavett, mintha csak engem érdekelne a dolog.
2016. jún. 7. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ez azért azon is múlik, hogy ő milyen típus, hogyan áll a leterheltséghez.

Én pl. ha túl vagyok terhelve, akkor hasonlóképp használhatatlan vagyok arra, hogy bárkivel is kapcsolatot tartsak, amíg fel nem lélegzek, de azért felnézek a netre, hogy kiszakadjak egy kicsit a taposómalomból, viszont többnyire csak nézek ki a fejemből, lekattintok pár játékot, megnézek pár vicces képet, videót, aztán vissza a taposómalomba. Lehet, hogy ő is ilyen. Ne ítélkezz fölötte. Majd ha vége ennek az időszaknak, akkor ő is lazít.

Elég akkor aggódnod, ha a lazább időszakban is hanyagol.

2016. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Én 2 hónapig nem érdeklődtem amikor vizsgaidőszakom volt.
2016. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Azt azért nem tudom elhinni, hogy -ha nem vesztél össze azzal, akivel van valami köztetek - nem beszéltek két hónapig.
2016. jún. 7. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés, de azért válaszolnék rá.


Pedig sztem nyugodtan elhiheted. Én is ilyen típus vagyok. Nekem ott kell lennem fejben, ha vkivel beszélek, legyen az illeő rokon, barát vagy partner. Ha vizsgaidőszak van, akkor csak és kizárólag a passzív szabadidő jöhet szóba, mert engem pl. csak az tölt fel, így szóba sem jöhet, hogy kevéske szabadidőmet is másokra szánjam, akármennyire is fontosak nekem. Engem ez csak még jobban leterhel, pedig a stresszes vizsgaidőszakban erre van a legkevésbé szükségem.

Elhiszem, hogy vkinek, aki nem ilyen típus, ez mennyire elképzelhetetlen, pedig léteznek ilyen emberek és nem is kevesen.


Szóval én a helyedben nem túráztatnám magam ilyeneken. Persze arról nem szól a fáma, hogy mennyire vette zokon a múltkori lemondásodat, ill. hogy mennyire sértődékeny/ visszahúzódó típus. Ezek is állhatnak a háttérben.


Én csak azt tudom biztosan, hogy vizsgaidőszakban (főleg húzós szakon) az emberi kapcsolataim fenntartása és a másokkal való kommunikáció volt az utolsó, amire vágytam. Mondjuk engem szerencsére megértő környezet vett körbe, és senkinek nem jutott eszébe erőszakosan nyomulni ilyen időszakban (ha mégis, na akkor következett be az, amit vki fentebb írt, hogy már akkor sem kerestem az illetőt, amikor ráértem volna)...

2017. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!