Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Campus Hotelről mi a vélemén...

A Campus Hotelről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Remélhetőleg felvesznek Debrecenbe (ÁOK). Kolis leszek és éppen szállásokat nézegettem.

Így ránézésre nagyon jól néz ki ez a Campus Hotel.

Csak szeretnék kicsit több információt. Pl a közösség milyen? vagy vegyes?



2016. júl. 15. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott laktam tavaly, az idén is ott fogok, ha érdekel írj privit, szívesen válaszolok :)
2016. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előző évben a Campusban laktam. Az orvosis épületektől kicsit messzebb van, mint a Kossuth vagy a Markusovszky kollégium. A reggeli csúcsban kb. fél óra a busz út, délután 10-15 perc a forgalomtól függően. Felszereltsége jónak mondható. 2 hetente van ágyneműcsere, 3 hetente fürdőszoba takarítás. Két épületből áll a hotel: A-ból és B-ből. Az A-ban zömmel 2 ágyas szobák vannak, a B-ben 3 ágyasok. Minden szoba rendelkezik saját fürdőszobával, tv-vel, hűtővel, légkondival. A közösség nagyon vegyes. Eredetileg a jogi és informatika kar hallgatóinak volt a kollégiuma, de mindenféle karról laknak itt emberkék. Általában mindenkinek megvan a saját társasága, de ha nyitott vagy lehet ismerkedni. Ha van egyéb kérdésed még írj nyugodtan, másodéves leszek az orvosin, és szintén a Campusban fogok lakni.:)
2016. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!