Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen pszichológiát tanulni?

Milyen pszichológiát tanulni?

Figyelt kérdés

Engem érdekelnek a személyiségzavarok, az emberek viselkedése, stb.

Gondolom ti is ezért mentetek pszichológiára.

(Erre a kérdésre csak az válaszoljon, aki pszichológiára jár/járt)


Olyan amilyennek elképzeltétek, "elvagytok" vele, tehát nem utáltátok meg?

Nehéz? Nagyon sokat kell tanulni akkor is, ha érdekel titeket?

Örültök hogy ezt választottátok továbbtanulásnak?

Tudnál mondani egy tematikát, amit te legjobban szeretsz eddig amit az iskolában tanultál? (Itt konkrétan írd le hogy mi az)

Köszönöm a válaszokat.



2016. júl. 15. 19:36
 1/2 majipoor ***** válasza:

Egyáltalán nem utáltam meg, bár nem teljesen olyan, mint amire számítottam, mielőtt jelentkeztem. (pl.: nem gondoltam, hogy ennyi statisztikát fogunk tanulni, ráadásul még a későbbiekben még szükségünk is lesz rá a műhelymunkáknál.) Nehéznek is nehéz. Anatómia, Statisztika és az erre épülő tárgyak nem könnyűek és könnyen lehet csúszni is fél vagy 1 évet (ami azéért nem szerencsés, mert anélkül is elég hosszú idő kell ahhoz, hogy valaki (szak)pszichológus lehessen.

Egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt választottam. A pszichológia azért is nagyon jó szerintem, mert sok irányba lehet szakosodni.

Összességében a legtöbb tárgy nagyon érdekes, engem a fejlődéslélektan érdekel legjobban, de pl. a személyiségpszichológia is nagyon érdekes.

2016. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2016. júl. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!