Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szegedi kollégiumot...

Melyik szegedi kollégiumot válasszam? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szeptembertől GTK-s hallgató leszek. A Károlyi és a Móra között vacilálok.

Szeretek bulizni, szórakozni, új embereket megismerni, ezért tetszik a Károlyi, hogy ott sokan vannak, viszont a tanulást is komolyan veszem, tehát csak utána jöhet a lazítás. A Károlyis ismerőseim közül mindenki csúszott egy pár félèvet. Nem tudom így mi lenne a jó döntés.

A Károlyi a pezsgő élete miatt megtetszett, hallottam, hogy sok a rendezvény is, viszont nem szeretnék állandó hangzavarban élni.

Szerintetek?


2016. júl. 15. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj a károlyiba szerintem. Igen vannak bulik, de nem hangzavar az egész tanév. Vannak tanuló szobák, az akviba is ki tudsz menni. És a csúszás nem a kolitól van hanem vagy az ember lusta tanulni vagy mert nehéz neki egy bizonyos szak.
2016. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg mindekettőt és amelyik jobban tetszik
2016. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annak idején (sok évvel ezelőtt) szintén a két koli között vacilláltam, és a Károlyi mellett döntöttem, mert túl bonyolultnak gondoltam a bejárást (Aradi térre, TIK-be) Újszegedről. Nekem szerencsém volt, mert a szobatársaim nem voltak bulizósak, de egyébként a szinten voltak bulik, de nem éreztem hangzavarnak. Ahogy a többiek is mondták, van tanulószoba, de én oda nem mentem, mert a szobában is tudtam tanulni.
2016. júl. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Móra igényesebb, családiasabb. Valakinek ez valakinek az jön be, de nekem több ismerősöm menekült a károlyiból a mórába és elégedettek, de ez nem jelenti azt, hogy neked nem tetszene.
2016. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a GTK-ra megyek, és inkább Mórát választanám, több jót olvastam róla.
2016. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!