Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ebben valaki jártas? (érettségi)

Ebben valaki jártas? (érettségi)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 2015-ben érettségiztem viszont a matek és a töri nem sikerült...pótérettségin sem sikerült! Szoval az lenne a kérdésem hogy most újra megprobálnám de nem tudom hogy egyáltalán engednék-e megírni illetve hogy Hányszor probálhatom meg? És hogy mennyi időm van hogy befejezzem ezt a két tantárgyat középszinten! Ha bárki bármit tud ebben az ügyben az kérem irja már le illetve azt is hogy mit tanácsol! A matek nagyon rosszul megy de talán a törit most ősszel megcsinálnám jövőre meg a matekot/! Ez igy lehetséges szerintetek? Köszönöm mindenki válaszát!

2016. júl. 22. 18:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Már dolgozom szóval nem vagyok diák! A töri tételeket megkapom egyik ismerősömtől aki most érettségizett!ezért gondoltam hogy most a javító érettségin megkellene írnom a törit!
2016. júl. 22. 18:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, csak az első "pót"érettségi van ingyen -

Szóval meglehet, h neked már fizetni kell a következőért (de érdeklődd meg a sulidban is ezt)

2016. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akárhányszor megpróbálhatod, de már fizetni kell minden egyes próbálkozásért.
2016. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nincs idő? Tehát a 2015-ben megszerzett tantárgyak nem vesznek el? (irodalom nyelvtan szakmai angol ezek sikerültek ami nem a tori és a matek! Tehát akár jövőre is megcsinalhatom e kettő tantárgyat? Illetve hol lenne célszerű megírni vagy egyáltalán hol lehet megírni?esetleg a sulimba próbálkozzak ahol érettségiztem tavaly? Bocsi hogy értetlenkedek...össze vagyok zavarodva már hogy ilyen benga voltam tavaly
2016. júl. 22. 19:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy már nem ingyen van!17e tantárgyankent
2016. júl. 22. 19:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs határidő, a már megszerzett eredményeid nem vesznek el. A legegyszerűbb egyébként, ha bemész a volt iskoládba és ott kérsz segítséget, úgyis valószínűleg ott fogod megírni.
2016. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem! Pedig valaki itt gyk-n egy hasonló kérdésre azt írta hogy kb 5 év van arra hogy a nemsikerult érettségi tárgyakat kijavitsa akkor minden évben megprobalhatom hát ez nagyszerű érzés! Koszonom a válaszokat
2016. júl. 22. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
"Az idő nem számít. Az élet számít."
2016. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyszerűen vagytok pedig azt hittem hogy a póterettsegi utan mar nem lehet semmit csinalni
2016. júl. 22. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mehetsz egy tantárgyból is "pótozni" (ha könnyebb úgy)

Pl. töriből ősszel, matekból tavasszal

2016. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!