Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy mi legyen?...

Nem tudom hogy mi legyen? (Továbbtanulás)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom hogy most mi legyen (külföldön végeztem az általánost 3.-tól) most fejeztem a 8. (Év vesztes vagyok) Kezdettől fogva piszkáltak meg minden, még a mai napig is mert nem tudom a nyelvet.

Anyámék kiválaztottak ilyen nagyon jó sulit. Csak a legjobb tanulókat veszik fel. És sajnos felvettek. Nekem volt egy ötletem hogy magyarországon megyek gimibe és koleszba de ahogy anyámékat ismerem nem engednek el koleszba mert leszúrnak, elrabolnak.... Nem is mertem megmondani ezt az ötletet nekik.

Az az érzésem hogy nem fog sikerülni a suli (ha nem az 1. Évben bukok meg, akkor a 2..3-ik ban) meg köcsögök lesznek velem...

Azán van még egy olyan lehetőség hogy direkt lerontok és csinálok valami szakmát.


Ti mit tennétek??

A magyarországi suliba hondolom már nem vennék fel


2016. júl. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha külföldön az ottani iskolában ÖT év alatt nem tanultad meg a nyelvet, akkor hoyg vettek fel jó iskolába?
2016. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem beszélem folyékonyan meg a gramatikát összekeverem
2016. júl. 24. 18:14
 3/4 anonim válasza:
51%
Akkor már mindenki halott lenne, aki magyar
2016. júl. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert eddig köcsögök voltak veled, egyáltalán nem biztos, hogy a másik suliban is ez lesz. Ha normálisan viselkedsz és öltözködsz, akkor befogadnak. Én is voltam kitaszított,és nagyjából ez a 2 oka volt, de a suliváltás megoldotta, meg az, hogy rájöttem miben nem ciki utcára menni és hogyan kell beszélgetni az emberekkel. Az akcentus pedig szexi is lehet. És nem kellene ennyire negatívnak lenned, hogy máris a bukásra készülsz.
2016. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!