Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom mi legyen belőlem,...

Nem tudom mi legyen belőlem, nem vagyok se ügyetlen, és értek pár dologhoz, dolgozok is, de csak érettségim van, és 24 évesen már jó lenne tudni mi legyen az emberből, továbbtanulás stb. Van itt aki hasonlóan érez hogy mi legyen belőle?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tanuljak tovább, tetszik sok minden ,de amit elkezdek lelkesen dolgozni tanulni azt abbahagyom.Egyedül a sport amit sose hagyok abba,tovább tanulnék de félek abbahagynám, mert nem tetszik stb.

Kíváncsi vagyok ki mit tanácsolna.Mesélnék hogy könnyebben képbe legyetek, de túl hosszú lenne.

Van aki hasonlóan érzi hogy nem tudja mi tanuljon mi legyen ? Az idő meg csak megy :( sajnos családi helyzet is durva :/

Priviben is írhattok , mindenkit meghallgatok :)


2016. jún. 23. 20:50
 1/2 anonim válasza:

Igazából ha nem írod le mi érdekel akkor nem tudok tippet adni.

Amúgy én is ilyen voltam/vagyok.

Elég hamar megunok mindent.😊

2016. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ui:privit írhatsz (Redray)

Nem Ígérem azonnal írok de ja írhatsz hátha tudok segíteni.

2016. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!