Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Izgultok a holnap ponthirdetés...

Izgultok a holnap ponthirdetés miatt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 14:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ha nálunk 50-et vesznek fel, első helyen 22-en, összesen pedig 198-an jelölték, az milyen?
2016. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Szerintem az viszonylag jó, nagyobb esélyed van a bekerülésre, mert ugye az 1.helyen beírtak élveznek "előnyt".:D
2016. júl. 26. 11:56
 33/43 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgulok már! Alig aludtam éjjel, két napja nem tudok enni, mert görcsben van a gyomrom, nagyon para. :D

Kedves 16-os! Az a fél óra előny akkor azt jelenti, hogy már fél nyolc körül tudtad az eredményt, 8 helyett? :D (Elmentettem magamnak a linket :D)

2016. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Nem akarok elkeseríteni senkit de én úgy tudom, hogy ha valaki második helyen kerülne be, de nagyobb a pontja mint neked és neki az első nem jön össze, akkor is őt veszik előbbre. Legalábbis ha a tudásom nem csal meg :D


Nálunk 100-at vesznek fel, 327 jelölés abból 157 első helyen. Nagy a verseny :DD

2016. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

ha valaki második helyen kerülne be, de nagyobb a pontja mint neked és neki az első nem jön össze, akkor is őt veszik előbbre.


Mondott valaki mást?


Évek óta kérdezgetik a tanítványok, hogyan alakul ki a ponthatár, hogyan veszik figyelembe, ki hányadik helyen jelölte a szakot. A standard válaszom, hogy minden szak egy fehér lap. Az összes diákot sorba rakják, pontszám szt. Aztán szépen egyesével rákerülnek arra a lapra, amit jelöltek. Ha betelik a lap (elfogy a keret), akkor berakják a második helyre, amit jelölt. Ebből érthető, hogy akinek kevesebb pontja van nála, csak utána kerülhet a lapra... akkor is, ha neki az az első helye.

2016. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Szerintem az viszonylag jó, nagyobb esélyed van a bekerülésre, mert ugye az 1.helyen beírtak élveznek "előnyt".:D


Erre gondoltam

2016. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Én már látom a pontokat a bemásolt linken. :D
2016. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
FELVETTEK:D mindenkit várok egy fröccsre☺
2016. júl. 26. 21:17
 39/43 anonim ***** válasza:
Engem is!!!:DDD
2016. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Engem is!! :P
2016. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!