Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők, hogy...

Orvosira készülők, hogy álltok, izgultok már?

Figyelt kérdés
Hogy sikerültek az eddigi érettségik? :) Átnéztetek már mindent jövő hétre?

2016. máj. 4. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Van para rendesen, a számolások nem akarnak úgy menni, ahogy kéne...
2016. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Holnaptól még 5 nap full tanulás:)) - ismétlés, persze.

Úgy érzem, elég jól állok, a baj csak az, hogy az év során annyi kémiapéldát végigszámoltam, hogy most már legszívesebben elégetném a példatárat, és nem bírom magam rávenni az ismétlésre se:( De holnaptól muszáj lesz:(

2016. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, hova jelentkeztél?
2016. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Átérzem a számolás iránti undorotokat.. :D Én is arra veszem rá magam legkevésbé, az elmélet már alakulgat (bár a szerves vegyületeket nem tudom elégszer átnézni), a biológiára nagyon kíváncsi leszek, mennyire kérik vissza a tárgyi tudást, vagy lutri lesz ez is. No meg az esszé vajon miből lesz..?
2016. máj. 5. 00:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem olyan 80 & 75%-ot kéne csinálnom, hogy ne izguljak (annyira) a ponthatárok húzásánál, nektek mi a cél? :)
2016. máj. 5. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!