Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mit érez így egy nappal a...

Ki mit érez így egy nappal a ponthatárok nyilvánossá tétele előtt? Mit gondoltok, sikerül majd bejutni ahova szeretnétek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 18:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is 70 ponttal több, és én is halálra izgulom magam, minél közelebb érünk a holnap 8-hoz. Hova jelentkeztetek?
2016. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak 12 ponttal van több, mint tavaly és többen jelentkeztek. Igazából már elengedtem, de azért várom, hogy biztos legyen. Én is levelezős vagyok, mert már van egy diplomám, így ez fizetős lenne. Na, emiatt nem leszek depressziós, akárhogy is alakul...
2016. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#10 vagyok, Miskolc magyar töri tanári:)
2016. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az első helyre 100 ponttal többem van mint a ponthatár :D a második is 95-tel több, az utolsó is 27 pontal :D
2016. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!