Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki! Kresszt hogy tanultáto...

Valaki! Kresszt hogy tanultátok 1het mulva vizsgazom es konyvbol tanulok. Van rá lehetoseg hogy 1het alatt megtanuljam? Eddig csak a progamot tanultam cd. N de mar tudom h az nemeleg. Ha ejjel nappal tanulok konyvbol sikerulhet?

Figyelt kérdés
Teszt konyvem is van. Vagy remenytelen a helyzet? :/ szeretnem ha sikerulne jelenleg csak konyvbol tudok tanulni. Varom a valaszokat!

2016. júl. 26. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne a könyvet bújd, a programmal gyakorolj.
2016. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Irtam hogy csak konyvbol tudok tanulni.. elromlott a laptopom..
2016. júl. 26. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy "már tudod, hogy az nem elég". A laptopodról semmit nem írtál.
2016. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ottvan h jelenleg! M1 nemfogok ezen vitatkozni koszi!
2016. júl. 26. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig úgy nagyobb esélyed van a sikerre,ha a cdvel gyakorolsz..azzal is rengeteget kell,de legalább meglepés nem érhet..
2016. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En megvettem az E-titan programot az autos iskolamnal, 5000-ert. Minden kerdessel talalkoztam, ami csak a vizsgánn előfordulhat. Sikeres lett. 75/73!:)
2016. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem vettem semmi programot és 74 pont lett.
2016. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szabályokat ha tudod, akkor bármit eléd tesznek, meg tudod oldani!

E-titánt én is tudom javasolni, pár ezer és nagyon jó gyakorló lehetőség, mert a teljes kérdésbázis a legfrissebb van ott, abból kapsz a vizsgán is 55-öt. Én egy hetet készültem rá vele és a könyvvel és elsőre meglett 71/75 :)

2016. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!