Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fontos dolgokról maradnék le,...

Fontos dolgokról maradnék le, ha nem megyek ma a Pont ott partyra?

Figyelt kérdés
Eléggé sokan mennek az osztályból, nekem nincs hozzá sok kedvem, később úgy is megünnepelnénk a barátokkal.

2016. júl. 26. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradsz le semmiről.
2016. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam, semmiről sem maradtam le.
2016. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én se voltam (főleg mivel messze lakom), de igazából nincs amiről lemaradnál. A ponthatárokat úgyis megtudod, ez inkább csak egy buli hogy megünnepeld ha felvettek.


Másfelől nekem picit fura, én biztos szarul érezném magam ha nem vettek fel és közbe körülöttem mindenki örül, vagy hogy éppen én örülök és közben azt látom más meg sír mert nem vették fel. De lehet hogy ez csak a híradóban szokott ilyen drasztikusnak tűnni. :)

2016. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!