Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Fontos dolgokról maradnék le, ha nem megyek ma a Pont ott partyra?

Eléggé sokan mennek az osztályból, nekem nincs hozzá sok kedvem, később úgy is megünnepelnénk a barátokkal.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ponthatár, egyetem, főiskola, felvételi, pont, eredmény

2016. júl. 26. 14:20  Privát üzenet  

A válaszok
Nem maradsz le semmiről.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. júl. 26. 14:25 Privát üzenet
Én se voltam, semmiről sem maradtam le.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. júl. 26. 14:26 Privát üzenet

Én se voltam (főleg mivel messze lakom), de igazából nincs amiről lemaradnál. A ponthatárokat úgyis megtudod, ez inkább csak egy buli hogy megünnepeld ha felvettek.

Másfelől nekem picit fura, én biztos szarul érezném magam ha nem vettek fel és közbe körülöttem mindenki örül, vagy hogy éppen én örülök és közben azt látom más meg sír mert nem vették fel. De lehet hogy ez csak a híradóban szokott ilyen drasztikusnak tűnni. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. júl. 26. 14:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha tanítóként pedagógus 1-be minősültem, és átmennék óvodába dolgozni, óvónőként ped.1-ben maradnék, vagy kezdhetnék elölről mindent a gyakornoki szintről?
A vizsgán belül történő dolgokrol, érdemjegyrol kinek van joga tudni?
Mérnökinformatikáról programtervező informatikára átjelentkezéssel államilag támogatott helyen maradnék?
Jövőre érettségizek matekból felmentésem van jövőre okj-n maradnék olyan szakon ahol a számolás sok sajna a matek felmentésem ott is érvényes e :?
Megszűnhet azért a hallgatói jogviszonyom, vagy szankcionálhatnak azért, ha a egyetemen tanulok, közben publikálok, de a tanultaknak teljesen ellentmondásos dolgokról?
Tervezőgrafika mesterszakra a felvételin csak a portfólióról beszélgetünk vagy szakmai dolgokról is lesz szó?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!