Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem értem el a minimumponth...

Ha nem értem el a minimumponthatárt akkor hogy tudom meg, hogy mennyi pontom lett?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom, hogy mi az amit beleszámoltak és mit nem. Ezt az új 500 pontost nem is értem, mivel 200 érhető el max érettségivel ha úgy van ahogy régen. (5 éve érettségiztem.)
2016. júl. 26. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14%
Pótfelvételin is el kell érni, viszont főiskolához csak 240 pont kell
2016. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha 0 pontot ír ki az e-felvételi, az nem kicsit baj.

Ez azt jelenti, hogy vagy valamilyen dokumentumot nem csatoltál be jól, vagy nem fogadták el. Erre még a múlt héten lehetett volna reklamálni.

Vagy a másik lehetőség, hogy azért lett 0 pont a felvételid, mert olyan szakot jelöltél meg, ahol előírás volt esetleg 1 vagy 2 emelt szintű érettségi. Ez esetben pedig ennek hiányában 0 pont. Megkérdezhetem, hogy hova jelentkeztél?

2016. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De kell írja is az indoknál, hogy miért nem fogadták el
2016. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!