Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE Modulo adategyeztető űrlap?

SZTE Modulo adategyeztető űrlap?

Figyelt kérdés
A honlapra feltöltötték a gólyáknak szükséges információkat. A beiratkozás feltétele a modulo adategyeztetési űrlap kitöltése, amit egy videó szerint a beadás/Szegedi Tudmányegyetem pontos belül találjató, de nekem nem jelenik meg. Miért lehet ez? Később lesz csak elérhető?? Csak zöld kvíz és gólyakérdőív van ott...

2016. júl. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, augusztusban van a beadási határidő. Az SZTE EHÖK oldalán mindig kirakják, hogy mikor.
2016. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van,azzal a különbséggel,hogy megjelenik,csak nem enged kitölteni.Azt írja,hogy hallgatók nem tölthetik ki.De még nem vagyok hallgató!!!!!Valakinek sikerült már a kitöltés? Ha igen,írjátok meg,hogyan kell!!!!Köszi előre is.
2016. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok! Én is elsős leszek idén, én innen nézek mindent, hogy kell csinálni : [link]

Itt mindenről van segítség a kitöltéshez! :)

2017. aug. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!