Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyák (egyetem)! Titeket...

Gólyák (egyetem)! Titeket taszítana ez?

Figyelt kérdés

Másodéves leszek és egy oldalon láttam, hogy egy lány ugyanarra a szakra megy majd ősztől, amire én jérok. Írtam neki, hogyha van kedve, akkor szívesen mesélek az egyetemről.

Ő erre írt egy üzit, pár kérdéssel. Tök hosszú és NAGYON lelked választ adtam neki. Visszaolvasva kissé túlságosan ecseteltem neki, hogy melyik tanárnál mire kell figyelni, milyenek az előadások.

Titeket taszítana, ha egy felsőbbéves ilyen... túl segítőkész lenne?


Lehet, hogy butaság a kérdésem, de most furán érzem magam :D


(Én is lány vagyok amúgy, és nem felszedni szeretném:D)



2016. júl. 28. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

dehogy. ezt tök hasznos.

én is kaptam ilyen tippeket elsőben. persze elsőre nem értettem, de utána amikor elkezdődött a suli akkor visszaolvasgattam és sokat segített. pl hogy melyik tanárnál milyen lesz a vizsga, be kell -e járni stb. sokat segített. ne érezd magad rosszul:)

2016. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha lenne egy ilyen ember aki segítene. :D Szerintem ez tök hasznos és kedves dolog. :)
2016. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jófejség volt, és én nagyon örülnék :)
2016. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De cukik vagytok, nagyon megnyugtattatok!:))) Nem értem amúgy, hogy miért parázok ezen, ez most elég.. random jött. :)
2016. júl. 28. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is segített egy éve ugyanilyen lelkesen egy felsőbbéves, és nagyon-nagyon örültem neki :) Iígy olyan dolgokat is megtudtam, amiket nem jutott volna eszembe megkérdezni, pedig hasznosak.
2016. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy én mennyire örülnék egy ilyen "mentornak"! Nyugi, kétlem, hogy van bárki is, akit ez taszítana
2016. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy taszító, sőt, bárcsak többen legalább fele ilyen segítőkészek lennének! Én is most megyek egyetemre, és nincsenek körülöttem ennyire segítőkész emberek. :)
2016. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!