Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a munka jó...

Szerintetek ez a munka jó lehet egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Most leszek első éves gyógytornász szakon, és olyan munkát találtam ahol elég heti egy napot menni, de azt 12 órában. Úgy gondoltam, hogy hétvégén, mondjuk péntek vagy szombat éjjelre vállalnám. Szerintetek bírható lenne egy ilyen munka amellett a szak mellett?

2016. júl. 28. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Bőven.
2016. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én mondjuk nem éjjelre vállalnám. inkább szombat nappalra. vagy ha szerencséd van és nem lesz órád valamelyik nap(Vagy nem kell bejárni mert csak egy hoki előadás van)akkor akkor mennél.

teljesen vállalható

2016. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind a két választ. :)

Igazából én is gondolkodtam azon, hogy nappalra vállalom be, majd meglátom, hogy lesz az órarendem.

2016. júl. 28. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!