Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lenne egyszerűbb elkezden...

Hogy lenne egyszerűbb elkezdeni az életemet?

Figyelt kérdés

-Ha már Pestre megyek egyetemre,és az egyetem után kezdem el az életet Pesten

-Vagy ha a lakhelyemhez közel járok egyetemre,és utána költözök fel

Régi nagy álmom Pesten lakni,viszont nem tudom hogyan lenne könnyebb belevágni..



2016. júl. 28. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ott tanulni is sokat számít. Megszokod a várost, stb. és egyetem utolsó éveiben (persze, attól függ mit tanulsz) már állást is lehet keresni.
2016. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első variáció valószínűbb. Bár majd kialakul idővel. Lehet, hogy megutálod majd Pestet, és inkább valami vidéki környezetre vágysz. Személyfüggő.
2016. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pesten egyetemistaként nem könnyű! Sok pénz kell és szerencsétlennek is érzed magad. Inkább vidék és diplomával meg legalább 1 millió forinttal gyere pestre, hogy legyen pénzed egy normális albérlet kaucióját kifizetni és legyen pár hónapod egy normális munkát találni. Ha megtanulsz egy idegen nyelvet az angol mellé, biztosan találsz állást pesten frissdiplomásként.
2016. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért érzem magam majd szerencsétlennek?
2016. aug. 21. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!