Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai Diák Hotel vélemények?

Óbudai Diák Hotel vélemények?

Figyelt kérdés

Idén megyek egyetemre pestre, és ez elég szimpatikusnak tűnik

Valakinek van vele valami tapasztalata?



2016. júl. 28. 23:17
 1/6 anonim válasza:

Szia


Ha a KukacKolira gondolsz (Hotel@BMF Diákotthon), akkor a képek mindent elmondanak.

Facebook-on megtalálod a koli oldalát ott találsz sok képet rendezvényekről.

Melyik karra fogsz járni?

Egyébként én szeretem nagyon azt a kolit, jó a közösségi élet, és a felszereltsége, a lehetőségek is nagyon jók.

A gólyatábort ne hagyd ki, teljesen más mint a kari GT, ott nem a szívatásról szól minden, hanem a csapatépítésről és a játékról.

2016. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

én erre gondoltam

2016. júl. 30. 00:22
 3/6 anonim válasza:
Erre a kollégiumra én is kíváncsi lennék.
2016. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Friss beköltözőként mondom a véleményt.

A honlapon látható információ szimpla átverés, megérne egy kört a fogyasztóvédelemnél. Az úgynevezett "klasszikus" szobák annyira lepusztultak, hogy megfelelő hasonlat most nem is jut eszembe. Konkrétan: nincs függöny, asztal (!), szék(!) és polc(!). Az internet egy rakás szar, egy wifit osztanak el, ami szakadozik és lassú. A házirend betartatása meghaladja a lehetőségeiket, alig lehet aludni. A reklamáló email-re nem válaszolnak.


Vannak más finomságok is, ezeket most nem sorolom föl, mert kissé hosszú lenne. Röviden: az ár/érték arány közelít a végtelenhez.

2016. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MORFEE89 válasza:

Na tegyük helyre kicsit a dolgokat:

- A régi kunigunda kollégium-ot vette át az Óbudai Diákhotel. Kezdve azzal, hogy felújítottak egy épületet ( a régi elsőt ami sokáig üresen állt). A "klasszikus szárny" a régi tulajdonos idejében még sokkal rosszabb állapotban volt, sosem takarítottak. Most van takarítás és igyekeznek pótolni a bútorokat is. Hogy negatívat is mondjak: lassan készült el a modern szárny, csúsztak és az egész épületben most is felújítások zajlanak, emiatt por van kosz van. A modern szárnyon már Kábeles internet van ami stabil és jó, ez várható majd a klasszikus szárnyban is hamarosan. A régi WIFI megoldás az előző tulajdonos "érdeme" de nem könnyű szétvésni egy komplett épületet a kábelezéshez. Én a modern részben lakok. Sok a külföldi, viszont este nyugi van és csend pedig közel lakok a portához. Mindent összevetve mérföldekkel jobb mint a régi kunigunda kolesz és igen van még hová fejlődni de jó úton járnak, csak idő kell hozzá.

2016. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A klasszikus szárnyban régen is takaritottak, az már nem a takaritónő hibája, hogy a nagydolgot valakik a folyosóra végezték! Ráadásul a régi tulajdonos idejében nem laktak MUNKÁSSZÁLLÓS emberek a kollégiumban, mint ahogy most! Ennek a tulajnak csak egy a fontos, a pénz, mert lakik itt munkás, lakik olyan, akinek nincs hallgatói jogviszonya és vannak diákok is. Én jelenleg is itt lakom a klasszikusban, hetek óta lezárták a 2.3.4. emeleti fürdőt, vc-t, konyhát, csak az első és a földszint müködik. Amikor elkészül, akkor is a 6 zuhanyfülke helyett csak 4! lesz több mint 50 emberre!

A wifi nem volt a legjobb, de azért müködött régen, most van, hogy egyáltalán nem lehet használni! Egyébként sokan elmentek és az is igaz, hogy a leveleinkre nem válaszol Krisztina. A Lady-nek a hire már korán ideért, de benne kellemesen csalódtam-tunk.

Én nem ajánlom senkinek a kollégiumot, jövőre én is lelépek, addig köt a szerződés!

2016. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!